Графік консультування методистами Шевченківського районного методичного кабінету

ПІБПосадаДні проведення консультаційКатегорія учасників
Пирог Тетяна АнатоліївнаЗавідувач РМКВівторок, середаДиректори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, керівники та заступники керівників РМО вчителів предметних циклів, вчителі англійської мови, методисти РМК, керівники альтернативних курсів та інші педагогічні працівники ЗЗСО.
Старікова Ніна ОлександрівнаМетодист з навчальних дисциплінСередаЗаступники директорів з НВР, керівники учнівських науково – дослідницьких робіт в системі МАН, вчителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, біології, екології, природознавства, хімії та молоді спеціалісти.
Василенко Оксана ЮріївнаМетодист з виховної роботиП’ятницяДиректори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, вчителі історії, правознавства, географії та Харківщинознавства, початкові класи.
Доценко Тетяна МиколаївнаМетодист з психологічної службиЧетверПрактичні психологи, соціальні педагоги, вчителі, які викладають курси духовно-морального спрямування
Русакова Лариса ЄвгеніївнаМетодист по роботі педкадрами ВівторокДиректори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, вчителі математики, інформатики, економіки, фізики та астрономії.
Тарасова Оксана ЛеонідівнаМетодист з бібліотечних фондівПонеділокБібліотекарі ЗЗСО, вчителі трудового навчання та технологій, вчителі основ здоров’я
Кiлькiсть переглядiв: 1321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.